| Dinamh a întrebat:

Este posibil ca sa am in istoricul browaerului accesari de filme deocheate,dar eu nu am vazut asa ceva,fiind vorba despre istoricul din browserul telefonului, cu abonament cu net limitat? Adica pot sa fie pagini fantome care sa imi consume netul? Sunt in Germania cu ab la vdf! Poate a mai trecut careva prin asa ceva!

Răspuns Câştigător
| halogen001 a răspuns:

Nu am intalnit asa ceva. In browserele mele gasesc in istoric doar paginile pe care le-am vizitat.

E posibil asa ceva daca acel browser are activata sincronizarea online, isi face sincronizarea cu un cont si acel cont apartine mai multor persoane - din eroare sau din intamplare, sau daca exista un virus care navigheaza singur, sau daca a mai folosit cineva acel telefon.

Ar putea sa apara asa ceva daca se vinde sau se cumpara un telefon si nu se sterg datele conturilor.

Exemplu: persoana 1 vinde un telefon si nu sterge conturile nici ea nici persoana 2 care cumpara telefonul.
Daca persoana 1 se logheaza pe alt telefon cu acelasi cont pe care l-a avut pe telefonul vandut, atunci si persoana 1 si persoana 2 vor avea in comun acelasi istoric daca browserele raman logate pe acelasi cont si au activata sincronizarea datelor online.

2 răspunsuri:
| Dinamh explică:

Nu am avut decat eu cont de la achizitionarea lui, fiind luat din magazin! Culmea e ca se vede si in homepage fiind vorba de un singur site cu asa ceva! Au mai accesat si altii pe telf meu, dar in prezenta mea! Sincronizare online?

| Dinamh explică:

Da, nici sincronizare online, deci poate fi vorba de un virus...