| LOkk12 a întrebat:

Imi merge foarte greu PC.II fac o scanare cu antivirusul si-mi arata tot ok.Nu stiu ce sa-i mai fac.Ceva sfaturi?! Mersi. Funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

My computer-local disc C (propietes). Tools-check now.Bifezi ambele ppatratele si dai start.Lasi sa incarce si restartezi calculatorul. Daca iti apare un mesaj, dai ok si apoi restart.la pornire, va intra in windows si va repara ce are de raparat windowsul.lasi sa-si faca treaba oricat este nevoie, depinde de cate erori sunt acumulate in windows. Dupa ce va termina se va restarta singur si va intra singur in desktop.Succes.

1 răspuns:
| ady18 a răspuns:

SChimba windows-ul