| secret96 a întrebat:

Imi puteti spune va rog cum pot sa pun poze pe google imagini?
* Am cont.

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Acele imagini sunt indexate de pe site-uri, google e un motor de cautare, nu e host pentru poze. Foloseste imageshack sau photobucket daca vrei sa uploadezi poze.

2 răspunsuri:
| laara a răspuns:

Nu poti

| Andradaaaaa a răspuns:

Cel mai usor ar fi cu copy paste sau le iei cu mausul si tot ti clic apasat pana se iau si lasi clicul cand ajunge sagetuta de la calculator in folder big grinvreu fundita pliz