| Mortalcombat a întrebat:

Salutare la toata lumea.Am o mare problema cei cu windows 7 cred ca stiti am unblat prin setarile calculatorului si am ajuns la dysplay adapters si am apasat pe triunghiul stanga cuvantului dysplay adapters si scria standard vga graphics adapter si pe el am dat clik dreapta si disable si a inceput un restart la pc si si dupa restart mi s-a facut ercanul mare Dar sa nu-mi spuneti solutia clik dreapta pe ecran screen rezolution si acolo rezolutile nu merge am incercat toate rezolutiile si de geaba nu merge. Astept raspunsuribune.

7 răspunsuri:
| TPUajutor a răspuns:

Instaleaza driverul de la placa video.Stai linistit nu e nimic asa grav.Bafta

| K0sti a răspuns:

Instaleaza-ti driverele! Dupa ce ca nu le aveai instalate, le-ai mai dezinstalat si pe alea standard! Vai de stiinta voastra!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai facut o mare prostie. Daca ai dat disable inseamna ca ai oprit placa video in a mai functiona.

| VladyXR a răspuns:

Ai dezactivat suportul placii video de asta, du-te inapoi acolo si dai Update!

| Cosmin370 a răspuns:

Iati windows 8 eu il am pe 7 si e praf

| Mortalcombat explică:

Se pare ca am reusit eu aveam cs 1.6 si cand am intrat in el si am iesit mi s-a facut imaginea la loc nu a fost nimic grav dar orikun multumesc pentru raspunsuri.