| GTADeva a întrebat:

Salutare lume..revin din nou cu o intrebare happy
Ce spuneti de Allview Speed City SuperSlim? Merita sau nu pretul de 400 roni?
In gaming se descurca..adica poti rula Minecraft si GTA VC. pe ea?

As dori niste impresii de la cei care au aceasta tableta happyEcranul e mic sau mare.
Multumesc mult.dau funda happy

2 răspunsuri:
| SpecialistIT a răspuns:

Salut.

Tableta Allview este foarte ok, mai ales ca este ieftina, 411 lei: http://www.mediadot.ro/......android-41
Totusi, daca vrei ceva mai bun, iti recomand asta: http://www.mediadot.ro/......android-41
Te vei bucura de un ecran MULT mai bun, cu culori vii si frumoase, care vine si cu rezolutie mult mai mare, lucru foarte important.

Ma bucur ca am putut sa te ajut. Sa te bucuri si tu de tableta. De asemenea, iti recomand cu tarie mediadot.

Bafta!

| GTADeva explică (pentru SpecialistIT):

Zici ca Evotab-ul e mai bun...hmm..nu am auzit de firma..are ceva calitate in ea? Totusi nu miai raspuns la intrebare happySuprta una sau ambele (dintre acestea) Minecraft sau GTA VC Stima happy