| suddent a întrebat:

Salutare, mi-am cumparat un laptop si nu stiu sigur cum sa il icarc.Cum se face? Cand il bag la incarcat in priza scot bateria din spate?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pai tu nu acumulatorii vrei sa ii incarci? Altceva nu ai ce incarca.

| sinblade27 a răspuns:

Daca vrei sa il incarci in nic un caz nu scoti bateria ca nu o sa mai ai ce incarca. il bagi in priza si il folosesti asa vreo 3 -4 ore pana iti arata la iconu de la baterie de langa ceas ca e plina

| Drums a răspuns:

Pai prima oara, lasa bateria in el si lasa-l la incarcat vreo 2 ore. apoi scoate-i bateria si stai p el in timp ce e bagat in priza. daca pleci undeva ii bagi bateria si papalaughing. eu asa fac si nu am avut niciodata probleme cu el!
app ce marca e?happy
mersilaughing
pup

| primaru a răspuns:

Lasi bateria in el si il bagi la incarcat