| StefNN a întrebat:

Salutare, mi-am luat o mare teapa cu un iphone4S blocat iCloud si as vrea sa va intreb daca am sanse sa il fac? Sau daca este cineva care se ocupa cu asa ceva
Multumesc mult big grin

Răspuns Câştigător
| diablo2 a răspuns:

Doar daca ii schimbi placa de baza, o placa noua de baza neverlocked, altcumva nu ai cum, acea placa costa in jur de 400-500 lei

2 răspunsuri:
| AgentBomboana007 a răspuns:

L-ai resetat de tot? mergi la magazine si intreaba. poate o sa reuseasca ei sa-ti deblocheze telefonul. cand merdi la magazin sa te duci cu bani la tine deoarece se plateste.

| StefNN explică (pentru AgentBomboana007):

Cand l-am primit, telefonul aparea ca fiind furat, deci nu stiu daca o sa ii poata face ceva la magazine, si nu cred ca se ocupa cu asa ceva, eventual un service GSM ceva.