| OmObisnuit a întrebat:

Salutare, mi-am reinstalat windows-ul din 10 in 7 ultimate si nu stiu cum sa stabilesc conexiunea la internet.Am internet de la upc iar am modem si router, totul este bagat corect ca inainte de instalare aveam internet.Asta a fost prima data cand am reinstalat windows-ul si nu-i stiu nimic big grin.Multumesc anticipat.Am un router TP-LINK modelul WR841N.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai si driverele cine vrei sa ti le instaleze?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://support.lenovo.com/ro/ro/downloads/ds029437

In functie de windows, adica daca il ai pe 32 de biti sau 64, descarci driverul, il bagi intr-un stick de memorie si apoi il conectezi la pc-ul tau. Il instalezi si dai resatrt. Dupa aceea incerci sa te conectezi la router.

| TrandafirTrandafiriu a răspuns:

Well, instaleaza driverul relatek sau cum se numea