| maximoaler2005 a întrebat:

Salutare prieteni am un joystick xeox pro pentru pc primit de la un prieten este folosit si cand apas pe butoane raman putin blocate de fapt nu pot apasa rapid pe ele. oare din ce cauza este? ca este folosit sau asa este din fabrica... si dacca se poate remedia problema acasa acord funda

2 răspunsuri:
| Fotbalpleyer2016 a răspuns:

Butoanele raman blocate pentru ca a mai fost folosit si mie mi so intamplat!

| maximoaler2005 explică (pentru Fotbalpleyer2016):

Sti cumva daca se poate remedia problema fara sa-l duc la reparat?