| Merian08 a întrebat:

Salutare!
Recent am achizitionat un Google Pixel 6 Pro si nu pot finaliza procesul de initializare. Imi zice ca este gestionat de o companie. Am verificat si IMEI pe internet sa vad, daca este furat, dar nu apare nicaieri. Ce parere aveti? Nu functioneaza nici hard reset nici celalalt(la ambele ajungandu-se la pasul cu firma). Sa ii fac un root sau ce alte idei aveti?

1 răspuns:
| Goete a răspuns:

Sa te gandesti bine de unde cumperice cumperi si la importanta garantiei sau devolutiei