| Sagane a întrebat:

Salutare TPB.Am nevoie de cineva care stie sa lucreze foarte bine in photoshop si paint tool sai sau nu neaparat sa fie pro.Eu fac youtube si am nevoie pentru coperta animeuri si la video sa pun fete la ele.Cine se pricepe si poate sa ma ajute uitati skipul meu:hunter.siner sau facebookul:Achile Cosmin Mihai!

Va multumesc!

2 răspunsuri:
| MariMariaMariuca a răspuns:

Vrei și animație? Ca de desenat pot sa iti desenez eu. Mă pricep destul de bine, nu prea folosesc photoshop dar am Manga studio 4. Și Paint tool sai. Și Sony vegas pro 11 dacă ajuta cu ceva. happy

| Sagane explică (pentru MariMariaMariuca):

E bine vb pe skipe? hunter.siner sau pe facebook:https://www.facebook.com/achile.mihai