| AnonymMan a întrebat:

Salutare TPU acum cateva luni am facut un backup files pe windows 7 si inainte aveam spatiu pe hardisk 400GB acum am doar 100 si as dori cum as putea sa sterg backup-ul.

2 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Salut!
Dacă ai creat backup-ul cu utilitarul de la Windows 7 vezi aici -> http://youtu.be/TqrDczx7zm4
De asemenea poţi elibera şi spaţiul pe care nu-l foloseşti cu utilitarul Disk Cleanup (cleanmgr.exe).

Backup creat de Windows nu e atât de bun, Norton Ghost face treaba mai bună.

| AnonymMan explică (pentru DDCC):

Ok n-am mai zis nimic pentru ca mi-am bagat de vreo 2 ori windowsu foarte interesant site-ul pentru asta ai funda!