| Alinutz0 a întrebat:

Ajutati-ma va rog frumos sad
Cum naiba scap de bluescreen? imi da eroarea CRITICAL_PROCESS_DIED. Imi da aces bluescreen numai cand deschid un joc. Am reinstalat jocul, windowsul dar nimic. va rog frumos. dau funda cu cea mai mare placere daca ma puteti ajuta :*

Răspuns Câştigător
| HuShEr a răspuns:

Mai intai spune-mi daca ai hdd sau ssd o rezolvare ar fi sa intrii in cmd ca admin si sa scrii sfc /scannow iar apoi daca nu merge sa intrii in bios si sa dai pe controller hdd ahci

1 răspuns:
| Alinutz0 explică:

Rezolvat!
Am sters partitiile si le-am format din nou. probabil aveam ceva ce ma bloca. Multumesc oricum smug