| Kulip a întrebat:

Salutare TPU am facut bani necesari pentru telefon 600lei. Dati-mi un sfat ce sa aleg un Gsmart Arty A3 sau un Samsung Galaxy S3 la mana a doua cu 600lei? si vreau si sa-mi spuneti cum aflu daca e replica sau nu S3-u raspunsuri mai multe si concrete va rog mult. :X
Respect=Funda

1 răspuns:
| Vvistula a răspuns:

Pai la mana a doua nu are rost, mereu ceva nou e mai bun decat ceva vechi, deci iti recomand cu tarie sa nu te mai gandesti la telefoane la mana a doua ca la masini la mana a doua, te-ai gandit la un LG l9 2, ai putea sa te orientezi si la untelefon cu windows phone, care este un sistem mult mai stabil decat andoridn si nu vei avea probleme cu el, nu se blocheaza niciodata, la Samsung as putea sa iti recomand s3 mini, la un Sony xperia m sau j te-ai gandit? Oricum cea mai buna recomandare ar fi sa mai strangi putin si sa iti iei un LG g 3 mini care e mai bun decat un s3 si mai ieftin.