| JustLexu a întrebat:

Am și eu nevoie sa mă ajutați în alegerea unei camere pe care aș putea s-o folosesc la vlog

Doresc sa fie de calitate buna HD la un preț destul de convenabil. Mai 250€

Și încă ceva trepiedul se poate atasa la orice camera video / foto?

Aștept mai multe recomandări + răspuns la ultima întrebare după care dau FUNDĂ!

1 răspuns:
| ImUnlord a răspuns:

Incearca GoPro. E mica si compacta. Se poate atasa, ca sa zic asa de orice. De ghidon-ul bicicletei, de dulap sau de treipied (Din pacate trebuie cupmarat separat).