| Remus12 a întrebat:

Salutare TPU am nevoie de ajutor [ URGENT! ] Tocmai ma trezisem si il sun pe prietenul meu de pe skype si nu ma aude pur si simplu..am verificat la control panel la sunet peste tot dar tot nimik...ma poti ajuta!?!?!?! TE ROG! Specific ca am windows 7, nu am umblat nicaieri pur si simplu a inceput sa nu mai mearga id de mess cclaudiu2000 l-am scris bine cateva sugestii si ajutor pls!

3 răspunsuri:
| gicaputinica a răspuns:

Daca n-ai umblat nicaieri, ai putina rabdare!
O fi si de la ei!

| Remus12 explică:

Mai astept sugestii

| Remus12 explică:

Va rog ajutati-ma deja astept de ceva timp si nimeni nu m-a ajutat!