| Repar a întrebat:

Am o intrebare la care sunt sigur ca stiti raspunsul. Am vazut ca exista un aparat cu microfon la care poti face beatbox si sa tot adaugi sunete, astfel facand un beat. As vrea sa stiu daca exista un program pentru PC care sa poata face asta, deoarece sunt destul de un la beatbox si nu vreau sa cumpar un aparat pentru asta. Daca stiti lasa-ti numele programuli si eventual si un link de download. Cel mai rapid raspuns care este corect primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Phini a răspuns:

Alex, incearca cu fl studio, poti sa faci beat-uri cu el, si chiar muzica daca stii sa il folosesti. Iar daca vrei sa faci ceva gen beatbox, poti sa atasezi un microfon la calculator, si poti salva sunetele pe care le faci, cu acel program apoi sa le pui cum vrei, sau chiar sa le modifici, sa le schimbi tonalitatea... etc.
E cam acelasi lucru. doar ca faci asta direct pe calculator, si nu ai acel dispozitiv...

Succes cu pasiunea ta! Eu il folosesc de ceva vreme, doar ca nu am timp sa fac ceva serios. Acum lucrez la o melodie dubstep, si la beat-uri happy ca ii mai usor.

1 răspuns:
| Gabitzu246 a răspuns:

Nu merge, degeaba incerci