| Tudor_Mihai_1993 a întrebat:

am o intrebare : merita sa schimb un Samsung galaxy s2 cu un iphone 4/4s?

Răspuns Câştigător
| razvan131997 a răspuns:

Eu l-as schimba. Am avut iPhone 4s si acum am Samsung S5. iPhone-ul are un meniu mult mai simplu si merge mai fluid. In special iPhone 4s, are camera de 8mpx care e superioara fata de cea a Samsungului. Materiale mai calitative. merita.

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Cu 4s merita schimbat dar cu 4 nu. Gandeste-te ca ios nu este asa customizabil ca android. Adica daca nu iti place cum arata launcher-ul nu il poti schimba ca pe android.

| bogdan324 a răspuns:

Nu merita cu niciunul, are ecran mai mic, performante mai mici, nu e la fel de rezistent precum s2, nu are culori vii precum s2, asa ca nu face magaria asta