| Skate_Craiova_1990 a întrebat:

am o mare problema. va rog, cei care cunoasteti cateva metode de recuperare cont yahoo. problema este ca, dintr-o data, nu m-am mai putut loga, si inainte de logare imi cere 2 raspunsuri la 2 intrebari la care eu am raspuns cand mi-am facut contul. Contul este din 2008 si nu mai tin minte ce am scris atunci. am incercat tot felul de combinatii, dar degeaba, mi s-a blocat contul pentru 24 de ore, am incercat si dupa si tot nu a mers. Am mare nevoie de ajutor, pentru ca, cu mailul acela am un cont pe twoo, poate cunoasteti, si mi-am folosit cartea de credit inainte ca, contul de yahoo sa-mi faca figuri, si faza e ca acum trebuie neaparat sa pot intra in contul meu yahoo sa inchid optiunea sa nu mi se mai retraga bani dupa cartea de credit, lunar se retrag 86 de lei. Va rog, exista o modalitate ceva? si culmea, parola de la mess o stiu, dar nu inteleg de ce nu ma logheaza si ma obliga sa raspund la intrebarile alea de securitate?! voi fi foarte recunoscator cu cel sau cea care ma ajuta. mersi!

2 răspunsuri:
| RandyMarsh a răspuns:

Salut!
Ori ti-a spart cineva contul ori nu ai scris bine numele sau parola.
Mai stii adresa de email alternativa pe care ai pus-o la inregistrare?
Daca nu o mai stii nu mai poti intra pe cont.

Răspuns utilizator avertizat