| bonjordoking a întrebat:

Salutare,TPU! Am o problema cu camera mea digitala Canon powershot a495. Mentionez ca aceasta foloseste baterii,si nu acumulator. Cand pun baterii noi (AA) si o pornesc,aceasta se inchide repede, spunandu-mi sa "schimb bateriile"...Cum pot sa o repar? Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| feysofit a răspuns:

Are un consum electronic mare, daca nu ai cunostinte de electronica nu o poti repara singur, du camera la un service sau cumpara alta.