| DuYd a întrebat:

Am o problema cu PC-ul (Nu stiu cum se numeste peroblema deci am sa o descriu): So... Daca apas pe "A" Se scade sonorul,daca apas pe "Z" Creste volumul,daca apas pe "TAB" ii da "stop processing" programului/jocul in care sunt,daca apas pe "ALT" imi da "Show The Desktop".Va rog, ajutati-ma.(cat despre categorie...Nu am stiut unde sa o pun,asa ca, am pus-o aici). Multumescwinking

Răspuns Câştigător
| Bybanu a răspuns:

Nu se stie problema, probabil ai luat un virus care ti-a schimbat controalele. schimba windows-ul sau dai un restore.
-daca stii de cand a inceput sa faca asa, ii poti face un restore la o data mai inapoi

System Restore - cauta in control panel

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Apasa Fn + NumLk sau
Fn + Shift + NumLk

| metinmetin4 a răspuns:

Nu mi s-a intamplat asta niciodata...
Eu cred ca trebuie sa iti schimbi ori tastatura ori unitatea! ori...nush :p

| Bybanu a răspuns (pentru metinmetin4):

De ce nu i-ai zis sa-si schimbe domiciliul?

| metinmetin4 a răspuns (pentru Bybanu):

Hais sictir

| Bybanu a răspuns (pentru metinmetin4):

Fa proasto... voiam sa iti mai zic ceva.dar se vede ca nu ai mai mult de 12 ani ..deci taci sa nu-mi bag pl in mama ta

| DuYd explică (pentru Bybanu):

Am mai avut problema asta, si am schimbat windows-ul.Pe moment scapasem, dar acum vad ca a reaparut.Si ma gandeam ca exista o alta solutie.Am sa incerc chestia cu "System Restore" poate o sa mearga. Daca nu...asta este.THX

| Bybanu a răspuns (pentru metinmetin4):

Nu se stie problema, probabil ai luat un virus care ti-a schimbat controalele. schimba windows-ul sau dai un restore.
-daca stii de cand a inceput sa faca asa, ii poti face un restore la o data mai inapoi

System Restore - cauta in control panel

| Cena_Jonh_1998 a răspuns:

Salut ai nevoie deo refomatare la windows si nu o sati se mai intample si eu am patit si mi-am cumparat alta tastatura si degeaba deci schimba windosu sper ca te-am ajutat