| emylian92 a întrebat:

Salutare TPU
am o problema legata de telefonul meu, Nokia 5610 XpressMusic :
nu se conecteaza la internet decat cu browserul prestabilit al telefonoului
nu se conecteaza la internet aplicatii gen : Opera Mini, eBuddy, shMessenger, facebook, youtube
chiar nu am nicio idee de ce se intampla asta.
ma poate ajuta cineva va rog?

3 răspunsuri:
| hippiemuslim a răspuns:

Ba... e vechi telefonul, ce vrei de la el? Incearca aplicatii special facute pentru el si vezi daca ai conexiune la internet.

| SpeciMen a răspuns:

Nu o sa-ti mearga niciodata alte aplicatii pe net daca ai wap-ul activat. ele functioneaza cu cealalta optiune de pachete de date.

| emylian92 explică:

Am setarile corecte de la Orange... le-am verificat chiar astazi