| LuCy21 a întrebat:

Salutare TPU, Am o vechitura de PowerBook G4 1.25GHz procesor si 1GB de RAM si atunci cand vreau sa il conectez la WiFi(AirPort) imi zice connection timeout, in About This Mac > More Info... > Network > AirPort Card scrie asa:
AirPort Card Information:

Wireless Card Type: AirPort Extreme (0x14E4, 0x4E)
Wireless Card Locale: Unknown
Wireless Card Firmware Version: Broadcom BCM43xx 1.0 (4.170.25.8)
Current Wireless Network: wireless network not available
Iar in AirPort Utility nu vede nimic, chiar daca il conectez pe LAN(Pe LAN merge internetul)

1 răspuns:
| lc13cm3 a răspuns:

Ia-ti mai Iphone 5 si spune asta la toti care au pus intrebari de genu' asta. Si nu mai pune intrebari fara sens la care iti poti raspunde singur!