| bogdanionut a întrebat:

Salutare TPU am si eu o intrebare big grin acest procesor : Intel(R) Celeron (R) D CPU : 3.20 ~ 3, 19 este dual core? si daca da e bun de ceva? Plz

Răspuns Câştigător
| Loner a răspuns:

Simplu,intri in task manager la performance si te uiti la CPU Usage History, daca sunt 2 tabele e dual core (sau H.T.)daca e doar unul e single.

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

E singkle core si e o panarama de procesor. Vai de el in zilele noastre.

| DimLight a răspuns:

Http://www.memory4less.com/......etail.aspx e single core, ai grija la update de procesor sa se potriveasca pe placa de baza

| DimLight a răspuns:

Http://www.pcstats.com/articleview.cfm?articleID=1988 asta e dual core, depinde ce ai vazut, fiecare are un numar dupa care il poti identifica.

| mayweather01 a răspuns:

E single core, e bunicel (decent), Funda?big grin

| andre97 a răspuns:

Ooooo,e super bunwinking asa am si yoo, merge fara probleme, fundita?happy