| PinkyPu a întrebat:

Am si eu o intrebare. Vreau sa imi iau un Laptop ACER eMachines eME528-902G25Mi dar nu stiu despre el destule. Puteti sa imi dati niste idei despre el...cat tine bateria, sau alte detalii sau alte laptopuri.
V-am pupat.

Răspuns Câştigător
| m5789932 a răspuns:

E foarte slab laptop-ul! Cu 18milioane iti cumperi un laptop de ramai "tablou" fata de ce ai ales tu!
Eu iti recomand la 18milioane :
Lenovo IdeaPad G550L care are: procesor Intel pentium Dual-Core 2300mhz, chace 1Mb, 2gb RAM DDR3 cu 1066mhz, si HDD de 500Gb, plus wirelles, boxe, camera, etc.
http://www.emag.ro/......p59-049090

1 răspuns:
| white2 a răspuns:

Cel mai important cred eu este procesorul, sa fie de generatie noua : dual core. Depinde ce vrei sa faci : pentru mess si filme e ok dar nu merita mai mult de 1400 ron ( e nou dar depasit tehnic) La 1850 ron poti lua unul cu procesor mai modern. Iti recomand sa consulti un specialist (IT-ist)