| Trinity a întrebat:

Salutare TPU, am si eu o mica problema:
Am instalat jocul counter strike si cand am vrut sa intru in el pur si simplu calculatorul s-a restartat si acu cand vreau sa intru in orice joc pur si simplu calculatoru se restarteaza.
Am scanat cu antivirusi nu mi-a gasit nimic.
Si inca ceva cand isi da restartu si ajuge la partea de scrie DDR2, adica fundalu ala negru apare scrisu ala doar pe jumate de ecran, dupa care face unitatea un zgomot ciudat, ceva de genu cum pornesc masinile alea de curse si pare asa ca se forteaza si dupa trece mai departe, de mers imi merge bine adica nu se misca greu, dar cand vreau sa intru intr-un joc se restarteaza.
Dau fundita celui care ma poate ajuta!

1 răspuns:
| anonim_1658 a răspuns:

Reinstaleaza sistemul de operare
si zgomotul acela din unitate il fac ventilatoarele