| Anonim1900 a întrebat:

Salutare TPU am si eu o mica problema sa zic asa... mi-am pus 2 monitoare la pc, dar atunci cand ma joc pe FullScreen un joc, si dau click pe celalalt monitor, imi pune jocul pe bara :l
Se poate rezolva problema asta? happy adica sa numai ma dea afara din joc, cand dau click pe celalalt monitor.

1 răspuns:
| Raicu_Adrian_1994 a răspuns:

Cred ca e din cauza ca : 2 monitoare sunt pornite pe acceasi pagina sau accelasi joc astfel dand clic pe 1 monitor al 2 lea monitor va trebui sa apara ca pe 1.