| carhartt a întrebat:

Am si eu o problema.
Deci, am un cont pe Tanoth, eu eram intrat in cont si am dat la schimbare parola, am pus o parola(una mai mare, mai lunga) dupa care am dat Logout si am vrut sa ma loghez din nou mai tarziu, iar cand sa bag parola, hop surpriza, nu mergea sa bag toata parola si mai trebuia sa mai bag cateva litere 2 sau 3, si daca dau LogIn zice ca parola e gresita...

Deci ce pot face? Inafara de recuperare parola ca nu e pe mail meu happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Ai schimbat o parola.
2. Nu e pe mailul tau.
3. Cel care primeste mailul nu trebuie sa stie din moment ce nu vrei sa apelezi la aceasta optiune.

Mie imi suna a cont furat si din cate stiu nu este legal asa ceva. Daca eram in locul persoanei respective depuneam plangere si te trezeai la usa cu o amenda destul de frumusica. Cum descopeream cine esti? Luam legatura cu adminul site-ului ca el are stocate in baza de date toate IP-urile, declaram furt de cont si gata.