| alynutcs a întrebat:

Salutare TPU ! am si eu o problema la laptop ! cand conectez cablul de internet la laptop nu imi arata ca este conectat ! si pana acum imi arata . ce pot sa fac sa imi arate iar netul ca sa imi mearga netul ! sad funda

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Conecteaza cablul si intra prin Start/Control Panel/Network Connections, da clic dreapta pe Local Area Connection si apoi pe Enable si ar trebui sa se conecteze. Succes si numai bine!