| frankyminune a întrebat:

Salutare TPU, am un motoras cu 4 bobine si as dori sa il rebobinez, din pacate nu mai stiu cum sa il rebobinez stie cineva cum sa fac? sau un site care sa aiba schite de bobinare, as dori sa pun sarma mai groasa dar nu stiu cate spire ar trebui sa pun. promit ca dau funda. multumesc

1 răspuns:
| Suciu1995 a răspuns:

Nu ai cum să îl bobinezi tu, trebuie să te duci la un specialist ceva, e foarte complicat, nu doar pui sârmă acolo..baftă