| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU am un PC care s-a stricat deci pana se se strice mi-a facut ceva de genu il aprindeam si la 3 secunde se oprea singur, apoi a mers cateva zile si apoi a inceput sa faca iar asa. placa de baza GIGABYTE GA-945GZM-S2 nu se vede nimic ars la ea, placa video ATI Sapphire HD4350 512MB DDR2 PCI-E DVI/HDMI/VGA. Procesor: Intel '05 E2140 Petium Dual-Core SLA93 MALY 1. 60GHZ/1M/800/06. 2 placute ram elixir M2Y51H64TU8HB0B-3C. hard Western Digital 280 GB. si tot asa imi face deci il bag in priza si apas pe buton merge 3 secunde se opreste. ca si cum i-ar da un soc electric. ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| LDCCristi a răspuns:

Sursaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

2 răspunsuri:
| bilopart a răspuns:

Are praf, curata radiatorul si coolerul de pe procesor, eventual schimba si pasta daca e uscata, o seringa costa pana in 25 lei

| AlexNycusor a răspuns:

Bro sa stii sa moara tranquila mi sa ma zis de sursa