| EA5100 a întrebat:

Salutare TPU,

Am un telefon Allview V1 Viper si de cateva zile cei de la Allview au lansat o actualizare de sistem (de la 4.2.1 la 4.4.2) si am observat ca atunci cand ascult muzica pe player-ul telefonului nu mai functioneaza butonul de "intensificare volum" atunci cand ascult la casti. Ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

Pai noul android nu stiu cum ii zice un alt nume de bomboanalaughingoricum
loly pop numa ce a aparut si inca sunt buguri la telefon nu prea poti sa-i faci nimic eventul sa astepti alt upupdata care va acoperi eroarea aia si multe altele

| Tamas_Ionutz_2000 a răspuns:

Rebuteaza-l (adica repornestel daca nu merge asa nu stiu) si eu am unul si asa am facut ca tot asa mi s-a intamplat