| KrashTime a întrebat:

Am un telefon (Samsung d900i) la care cand vreau sa intru pe net se restarteaza. Care e problema si cum se poate rezolva? Dau FUNDA! happy

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Nu, nu așa trebuie să facă laughing. Telefonul trebuie resoftat.Costă în jurul sumei de 30 de lei. Mergi la un service GSM și o să ți se spună exact ce are și cât costă.

2 răspunsuri:
| vioreltt a răspuns:

Probabil este din cauza versiunii sistemului de operare sau din cauza programului de accesare internet!

| Th3Anon1mB0y a răspuns:

Stai calm! Este totul ok! Asa trebuie sa faca! Succes in continuare! Si daca nu merge incearca sa suni la cosmote/Vodafone/Orange/frog sau ce ai tu si zile ca vrei sa vorbesti cu un operator el iti va spune mai detaliat despre problema ta! Multa bafta!