| MortalX a întrebat:

Cand dau pe Hibernare su Stand-By calculatorul se opreste internetul si programele ce le mai am activate.
As vrea sa stiu cum as putea sa setez sa nu se mai opreasca?
Pentru cei care stiu de samp as vrea sa stau afk noaptea dar sa pot da calculatorul pe sdand-by sau hibernare fara sa se opreasca?!
Daca m-ati ajuta v-as fi foarte recunoscator! Dau funda celui care ma ajuta happy

P.S Am Windows 8

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Daca ai mai si gindi oleaca... hibernarea si standby-ul implica ambele deconectarea de la net si salvarea programelor in stadiul in care erau in momentul in care ai decis sa bagi calculatorul intr-o astfel de stare. Vrei sa stai afk pe un joc oarecare? No problem, inchide monitorul si boxele si lasa-l! happy