| deathproof a întrebat:

Ce imi recomandati sa aleg intre Sony Ericsson Vivaz si HTC Wildfire? Vreau sa-mi achizitionez un telefon pentru camera, internet, soft, muzica si gps(Am avut n95 8gb). Bugetul meu este de max. 11mil. Vreau o parere in special de la cei care detin aceste modele. Multumesc

Răspuns Câştigător
| virusake a răspuns:

Wildfire in niciun caz. Ok, ai android, dar nu sunt compatibile aplicatiile din cauza rezolutiei (320x240). Deci eu as lua Vivaz, desi este symbian sta foarte bine la toate capitolele. happy

7 răspunsuri:
| StefanS a răspuns:

As lua HTC pentru os(android 2. 1) deci o gramada de aplicatii(mult mai multe ca si pe symbian) dar camera la Sony ii mai buna.

| JeLeu a răspuns:

HTC Wildfire fara discutii happy

| deathproof explică:

Ce imi recomandati sa aleg intre Sony Ericsson Vivaz si HTC Wildfire?

| deathproof explică:

Multumesc ginger, Jeleu de ce wildfire?

| deathproof explică:

Multumesc mult la toata lumea. Oricum la vivaz ma gandeam, acum sa vad daca-l aduce Mos Craciun!

| Kerli a răspuns:

Parerea mea este ca Soy Ericsson sunt cele mai bune mai ales la capitolul camera, muzica si gps

| Kerli a răspuns:

Cu placere :*
la Sony nu stiu ce sa-ti spun de internet. merge destul de bine dar n-am avut alt telefon cu internet ca sa pot compara