| Covery a întrebat:

Deci incurand vreau sa imi cumpar un PS3. Si vreau sa va intreb, daca il pot conecta la un Monitor LED BenQ 21.5", Wide, Full HD, DVI, VGA, VW2245Z si la niste Boxe Logitech 2.0 S120?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Da, o sa il poti conecta. O sa ai nevoie de un cablu hdmi-dvi si de cablu hdmi(nu e inchus in pachet).
Cablu hdmi sti ce fel arata(nu da multi bani pe ele ca la hdmi fie ca e de 20 lei sau de 200 lei, tot aceeasi calitate o sa aiba imaginea) si adaptor hdmi-dvi: http://www.elfast.ro/......-tata.html (teoretic gasesti la orice service it asa ceva cu 5-10 lei, sau mai ieftin pe okazii). Asta e tot.