| BoyX6Boy a întrebat:

Fac video-uri de Minecraft si imi ia mult timp la render, si nu stiu de ce... As vrea niste programe de la voi. Mentionez ca video-urile le fac de 17min sau mai mult, nu de asta a ia mult timp, fiindca primul care l-am bagat cu Tekkit a fost foarte usor randat frumos si are 17:31 min, deci va rog, am nevoie de programe, NU vreau Camtasia Studio 8 sau Windows Movie Maker, orice altceva e bine venit xD

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Danut_Cristian_Raileanu_1997 a răspuns:

Cool I just got a free Minecraft gift code at http://freeminecraft.cc

| Catalin_Brezoi_1970 a răspuns:

Incearca un video render mai bun de ediatat decat camtasia...eu zic sa incepi sa filmezi cu programul : "Action!" deoarece se face pe o calitatae mult mai buna si deoarece nu mai trebuie sa stai la render... fundita pls?