| OliClaudiu a întrebat:

Salutare TPU ma poate ajuta cineva cu urmatoarea problema am avut un programe mai demult care imi permitea sa setez cardul micro sd pe read only acel program il tineam pe card intr-o arhiva cu parola pentru a nu putea sa-mi deblocheze cei neutorizati cardul si sa-mi modifice filele sau sa le stearga problema este ca nu il mai gasesc si nu reusesc sa-mi aduc aminte numele acestuia era un mic programel care avea in interfata enable si disable read only. multumesc anticipat celor care ma vor ajuta cu aceasta problema

3 răspunsuri:
| OliClaudiu explică:

Am gasit un program asemanator cu cel de il aveam si anume acesta http://www.cnet.com/......k-manager/ Multumesc tuturor pentru ajutor.

| miTzuliK93 a răspuns:

Ai inteles gresit ce doreste. El vrea un programel cu care se pot schimba optiunile de citire / scriere ale unui card SD.

| OliClaudiu explică (pentru miTzuliK93):

Exact miTzuliK93 asta si doresc un program care sa pot doar sa blochez scrierea sau modificarea fisierelor dar sa fie vizibile pentru cei care vor sa le copieze sau vizualizeze.