| lovemyname a întrebat:

Maine ma duc la domo sa imi cumpar IPad, dar problema este ca nu stiu ce sa aleg:IPad 2 sau Noul IPad 3
Nustiu ce sa aleg pentru ca la Noul IPad 3 nu a iesit Jailbreak iar la IPad 2 a iesit Jailbreak
Ce sa aleg? Stiu ca Noul IPad 3 are display retina, ios 5. 1, camera islight de 5mpx, ecra mai mare dar inca nu a aparut jailbreak, asta este o problema?
Astept Multe Raspunsuri!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Supps a răspuns:

O sa apara jailbreak pe parcursului acestui an, probabil pana in septembrie o sa iasa un jailbreak pentru Noul iPad. Eu iti recomand Noul iPad, nu se compara cu nici o alta tableta existenta pana acum pe piata, iar performantele sunt uimitoare.

3 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Http://laptopnews.ro/the-new-ipad-primele-impresii.html
Noi am testat The new iPad, gasesti in articol impresii si o comparatie cu iPad2! Succes!

| KodrutZ a răspuns:

Ia un laptop. Daca nu, ia ceva cu adevarat util. Daca iei iPad si dupa aia stai sa piratezi aplicatii, tot cocalarism mioritic se cheama...

| GrunX a răspuns:

Ipad 3winking chiar daca nu a aparut jailbreak o sa apara cat de curand