| lovemyname a întrebat:

Mi-am cumparat vineri un LG Optimus L9 de la Orange,si i-am pus folie pe fata,astazi l-am scapat pe jos si mi sa zgariat folie, oare mi sa zgariat si ecranul telefonului?

4 răspunsuri:
| AnonymousTPU007 a răspuns:

N-are nimic.Ai si tu mai mare grija de el.Eu mi-am luat telefon in octombrie anul trecut si l-am scapat de 2 ori pe jos, si atunci in husa.

| IoAlexandra a răspuns:

Cu siguranta nu! Decat daca l-ai scapat in ceva ascutit si s-a spart ecranul altfel nu. dar poti sa dai la o parte husa si sa te uiti, daca esti nesigur.

| July739 a răspuns:

Genius, folia apara telefonul laughing, Sau daca te bate curiozitatea da folia jos rolling on the floor.

| Stormwatch a răspuns:

Nu,pentru ca este folia care apara ecranul.