| Frau a întrebat:

Salutare, TPU!
Mi-am luat de cateva zile un Allview p5 quad. Si azi am observat ca daca incerc sa fac o poza, practic nu se salveaza nicaieri si nici nu mi-o arata.De asemenea, nu-mi mai deschide nici cateva poze facute acum cateva zile. Ma gandesc ca poate am umblat eu pe la setari si am facut ceva gresit, nu stiu. Daca ma poate ajuta cineva v-as fi reunoascatoare.
Multumesc ^_^

1 răspuns:
| DefulChitros a răspuns:

Intra la setati si selecteaz un loc cel mai recomandat pe card unde sa se salvaze si daca nu merge du-te la un secialist.
FUNDA! happy