| Para_Bogdan_1990 a întrebat:

Nu stiu ce laptop sa aleg intre acest Asus X552MD-SX077D Quad Core N3540 500GB 4GB GT820M 2GB si acest Lenovo IdeaPad G50-70 i3-4005U 1TB 4GB DVDRW HDMI. As vrea sa stiu care dintre cele doua este cat de cat bun la gaming. Daca imi puteti recomanda un alt laptop cu un pret pana in 1500 lei, ceva mai bun decat ce am spus eu mai sus, v-as fi recunoscator! Multumesc aniticipat!

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Eu as alege Lenovo. insa grafica acestuia nu e pentru jocuri. deci pentru gaming dintre cele doua Asus iese castigator.
in ceea ce ma priveste nu iti recomand.
cauta alta marca, cu o configuratie adecvata pentru gaming.

| VictorashM a răspuns:

Nu e laptopul pentru jocuri.http://www.flanco.ro/......0-2gb.html

| Para_Bogdan_1990 explică:

Am un laptop deja de 1 an si m-am. obisnuit cu acesta caci este portabil. Din cate am auzit Asus e bun pe gaming, dar se strica destul de repede.