| anonim_4396 a întrebat:

Un laptop:
http://www.emag.ro/......E3B43BBBM/
cu placa video nVidia GeForce 1024 MB, cam cate FPS ar avea pe Minecraft? Chiar vreau sa joc, mi-am imbunatatit placa, deci, cam cu cat ar merge?

Răspuns Câştigător
| AdyYy01 a răspuns:

Da o sa mearga happy
Eu am la fel cerintele de sistem dar e alt tip de laptop ma Joc Cs, Gta Multyplayer, Fifa, Outlast, Left 4 dead 2 si multe altele happy

| anonim_4396 explică (pentru AdyYy01):

Iti multumesc mult! Iti dau funda dupa ce imi bag placa noua cumparata (n-am bagat-o inca, am ramas cu aia integrata) si iti dau funda daca merge, ok? Deci mai asteapta cam o saptamana sau doua si iti zic.

| AdyYy01 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok, nu-i nici o proglema happy

| anonim_4396 explică (pentru AdyYy01):

Ok am dat comanda, o sa o primesc in cateva zile sau saptamani, nu stiu, si o sa vad daca merge.

5 răspunsuri:
| Vladut2000L a răspuns:

Daca iti ei leptopul accela vei avea cam 70 de fps

| Sebastyan_Seby_1990 a răspuns:

SWEET! I just got a free Minecraft card code at http://minecraftcode.me/