| Gabby98 a întrebat:

Va rog daca puteti sa imi raspundeti repede la intrebarea asta. Deci azi am luat un router wireless la 85lei, TL-WR740N. Vreau sa-l folosesc pentru ca am un smartphone si sa am net. Deci am incercat sa-l instalez. cu CD-ul pe care l-am primit. Merge pana cand trebuie sa verifice setarile si imi da eroarea asta: 1. > si 2.

2 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Daca ai cablu RDS mai bine-ti baga-i si net mobil si ai net peste tot, nu doar acasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am acelasi router si nu am instalat driverul de pe cd.
Scrii in url la browser 192.168.0.1
Pui user admin si parola tot admin
Dupa care te duci la network-Wan
WAN Connection Type: PPPoE daca ai rds, pui userul si parola connect si save.
Te duci la Mac Clone si dai Clone mac adress
Dupa care te duci la wireless - wireless security si iti pui parola la wpa/wpa2, parola prin care te vei loga cu telefonul.