| alexutzunice a întrebat:

Vreau sa fac un filmulet in timp ce sa joc un joc. Imi puteti recomanda un program cu care as putea filma? dati-mii si un link sau un site de unde as putea downloada va rog

4 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Poftim.

http://www.fraps.com/download.php.E foarte uşor de folosit, şi nu-i băga în seamă pe userii de mai sus vor doar să-şi înmulţească răspunsurile :).

O zi plăcută.

| LTAA a răspuns:

Bandicam.

| DianaDianaa a răspuns:

Frate poti sa iti iei un program de la domo..carrefur etc..oricum..aste cumparate sunt mai bune..bafta