| lovemyname a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o tableta
Samsung Galaxy Note sau Apple IPad 2?
Astept Multe Raspunsuri!
MULTUMESC!

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ia ipad 3, se merita diferenta. Are un ecran incrdibil, ram dublu fata de ipad 2 si procsor grafic de 4 ori mai puternic decat la ipad2. 2. se marita ipad deoarece ruleaza incredibil de fluent datorita os-ului, comparat cu andooid, care e mult mai lent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde.
Daca vrei o tableta de fite, ia-ti iPad 2. Dar, daca vrei un telefon care sa aiba ecran mare, aproape ecranul unei tablete, cu Android si sa fie practic, atunci ia-ti Galaxy Note. Eu as lua iPad 2-ul, din cauza pretului (in primul rand), si as da nota 10 pe grafica pe care o are. Deci eu as lua iPad 2-ul. happy

| andyboy619 a răspuns:

Pai ipad 2 este mult mai comvenabil ca aplicati. dar si la galaxy note poti beneficia de multe aplicati gratis. deci daca vrei sfatul meu daca vrei ceva gen telefon ia-ti galaxy note, daca vrei ceva pentru distractie, jocuri si multe altele iti sugerez ipad 2