| AndreiDeyu2004 a întrebat:

Salutare tuturor. Am o mare problemă cu mouse-ul meu Logitech G102. Am încercat toți conectorii USB, am încercat să dezinstalez Logitech G Hub și să-l reinstalez înapoi, sa elimin toate driverele mouse-ului din Device Manager, sa restartez laptopul, sa rulez G Hub-ul în modul Compatibility/Administrator și așa mai departe. Mouse-ul meu funcționează foarte bine, dar pe G Hub scrie „Connect your Logitech gear" chiar dacă m-am conectat de 1000 de ori. Mesajul rămâne la același text. Ma puteti ajuta va rog? Am verificat conectorii USB și toti conectorii USB sunt curati și nu sunt deteriorati, dar portul USB al mouse-ului se pare ca e slab, o mică mișcare distruge totul.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Bateria sau bateriile mouse-ului le-ai inlocuit?

| Simpatic a răspuns:

Mai ramane alternativa sa schimbi acest mouse...actual insa nu ai motive atata timp cat el functioneaza, deci cu ce anume te incurca?
am un controller Logitech si culmea este ca pe steam se deconecteaza doar la prima conectare, el merge perfect de altfel, insa doar acolo face chestia asta...este un motiv sa-l schimb? ei bine nu