| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor! am o micuta problema: eu mi-am dat comanda recent de o placa de baza la pc. mai bunicica decat a mea si vreau sa imi fac un computer de gaming,
Procesor: Intel (R) pentium 4, 530j, 3ghz
Placa video: Nvidia GeForce 9400 GT 512 MB
Placa de baza actuala: ECS 945GTC-M2/1333

>>>problema e ca eu vreau sa dau ori placa de baza+ procesorul + inca o placa de baza de la Dell pe ddr1 cu 128mb placa video pe agp pe un procesor bun pe LGA775
>>> sau placa de baza+ placa video de 512mb + placa de baza de la Dell cu placa video de 128 mb, pe o placa video buna de la pciexpress1. 6x20... va rog daca ma puteti ajuta...

1 răspuns:
| b06dan1x7 a răspuns:

Va rog sa ma ajutati daca puteti...