| Adrian_Sebi_1990 a întrebat:

Salutare tuturor! Am o problema. Am o tableta Samsung galaxy Tab 3 7.0. I-am facut un factory-reset deoarece rula foarte greu. Dupa ce tableta s-a deschis am vrut sa ma conectez la internet, insa nu pot activa serviciul de date doar wifi-ul. Am o cartela cu internet in ea dar nu stiu daca o recunoaste. Ajutati-ma va rog

1 răspuns:
| Emil2000 a răspuns:

Vezi daca ai semnal la tableta daca nu, ti-sa magnetizat cartela si poti face rost de alta. DAca nu inseamna ca poate fi de la soft-ul tabletei. Daca nu vad exact nu stiu ce sa ii fac. Daca nu e de vina cartela du-o la un operator si o rezolva. Funda?