| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor. Am si eu o intrebare. Am un laptop si un desktop si la ambele am windows 8 cu acelasi cont. Cand schimb imaginea de fundal la unul dintre ele, se schimba automat si la celalalt. Cum as putea sa fac sa nu se mai schimbe? Exista vreo solutie? Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| ardei795 a răspuns:

Nu poti, deoarece este acelasi sistem de operare, cu doua monitoare.

1 răspuns:
| itextrat a răspuns:

Poti sa modifici setarile de sincronizare. Ai raspunsul aici: http://www.7tutoriale.ro/......tru-setari